Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční turnaje - výsledky

10. 1. 2010

Za zelenými stoly v Týně kraloval Jiří Řežáb.

Již 33. ročníku Vánočního turnaje ve stolním tenisu v Týně nad Vltavou přilákal 25.12.  do sportovní haly na šest stolů  třicetšest stolních tenistů. Mezi hlavní favority patřil několikanásobný vítěz Michal Vávra a extraligový trenér Robotu Mokré Lazce Jiří Řežáb.

Celý turnaj proběhl v klidné vánoční pohodě. Ve finále se podle předpokladů střetli Michal Vávra a Jirka Řežáb, který celkem bez problému vyhrál 3 : 1 na sety. V boji o třetí místo překvapil mladý Filip Korbel (J.Hradec), který  porazil 3 : 1 na sety Jana Duspivu (Strakonice).

Konečné pořadí: 1. J. Řežáb (Mokré Lazce) 2. M. Vávra (zahraničí), 3. F. Korbel (J. Hradec). 4. J. Duspiva (Strakonice), 5 – 8. J. Hronek (N. Ves), M. Šimek (Prachatice), J. Soucha (Týn) a A. Langer (Bor u Tachova). V kole útěchy se stalo finále záležitostí Ondřeje Kupilíka  (Bechyně)     který zdolal 3:0 na sety Jaroslavu Tenglovou (Orel Č.B.). Čtyřhra:1. Duspiva – Langer, 2. Matějka K. – Řežáb J., 3. Kvašňovský - Hečko a Vávra – Řežáb M.

26.12. obsadili zelené stoly neregistrovaní (16. účastníků ). Z vítězství se radoval Václav Hornát, na druhém místě skončil Miroslav Havránek a třetí byl Zdeněk Šálený.

28.12. se konal turnaj pro děti, kterého se zúčastnilo 11. hráčů a hráček  (5. mladších a 6. starších ). Mezi staršími dětmi vyhrál Lukáš Stoklasa před Zdeňkem Svobodou, třetí skončil Ondřej Stoklasa. V mladší kategorii vyhrál Jan Syrovátka před Lukášem Čiperou, třetí skončila Nikola Šálená.

SKST Týn děkuje sponzorům vánočních turnajů: GENERÁLNÍMU PARTNEROVY VLTAVOTÝNSKÉHO ORANŽOVÉHO ROKU JADERNÉ ELEKTRÁRNĚ TEMELÍN - skupina ČEZ, městu Týn nad Vltavou a firmám K - Building Č. B., VAKKOS – vzduchotechnika s.r.o. Týn nad Vltavou, R.S.P. s.r.o. Týn nad Vltavou, papírnictví Slepička, Bevotex Týn nad Vltavou a železářství RUFA.

V Novém roce mnoho sportovních úspěchů, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti přeje Všem oddíl stolního tenisu SKST Týn nad Vltavou o.s..