Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční turnaje 2010 - výsledky

27. 12. 2010

Za zelenými stoly v Týně kraloval Michal Vávra.

Již 34. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenisu v Týně nad Vltavou přilákal 25.12.      do sportovní haly na šest stolů třicetpět stolních tenistů. Mezi hlavní favority patřil několikanásobný vítěz Michal Vávra a Jan Duspiva s Petrem Kaštánkem.
 Před samotným turnajem předali pořadatelé Michalu Vávrovi dárkový koš za dvacátou účast na turnaji bez přerušení. Celý turnaj proběhl v klidné vánoční pohodě. Ve finále se střetli Petr Kaštánek a Michal Vávra, který celkem bez problému vyhrál 3 : 1. V boji o třetí místo Jan Duspiva (Strakonice) porazil 3 : 0 Jirku Krahulce (Strakonice). Nejlepší zápas a předčasné finále jsme mohli sledovat v semifinále kde po velkém boji Vávra udolal Duspivu 3 : 2 na sety.

Konečné pořadí: 1. M. Vávra (Nassau) 2. P. Kaštánek (Prachatice), 3. J. Duspiva (Strakonice), 4. J. Krahulec (Strakonice), 5 – 8. K. Matějka (Mittal Ostrava), J. David (Vodňany), F. Korbel ml. (Kotlářka Praha) a L. Dunovský (Týn). V kole útěchy se stalo finále záležitostí Františka Žáka (Prachatice) který zdolal 3:0 na sety Michala Novotnýho (Pedagog Č.B.).
Čtyřhra:1. Duspiva – Krahulec 2. Vávra - Kaštánek J., 3. Korbel st. – Korbel ml. a Matějka – Tengl.

26.12. obsadili zelené stoly neregistrovaní (16. účastníků ). Z vítězství se radoval Ivan Ruprecht, na druhém místě skončil Tomáš Havránek a třetí byl Jan Beneš.
Čtyřhra: 1. Ivan Ruprecht - Jan Slepička, 2. Václav Brom - Miroslav Šálený,  3-4. Miroslav Havránek - Pavel Hrůza a Zdeněk Šálený - Pavel Kolafa

28.12. se konal turnaj pro děti, kterého se zúčastnilo 11. hráčů a hráček (7. mladších a             4. starší ). Mezi staršími dětmi vyhrál Ondřej Panský před Liborem Bukovským, třetí skončil Marek Staněk. V mladší kategorii vyhrál Matyáš Komrska před Tomášem Marunou, třetí skončil Michal Hošek. Nejmladší účastnicí byla sedmiletá Nikola Šálená.

SKST Týn děkuje sponzorům vánočních turnajů: GENERÁLNÍMU PARTNEROVY VLTAVOTÝNSKÉHO ORANŽOVÉHO ROKU JADERNÉ ELEKTRÁRNĚ TEMELÍN - skupina ČEZ, a firmám K - Building Č. B., VAKKOS – vzduchotechnika s.r.o. Týn nad Vltavou, papírnictví Slepička Jan Týn nad Vltavou, minerály Blecha Jan a železářství RUFA Týn nad Vltavou.