Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky 6. ČEZ Veterán Cup

23. 9. 2015

Veteráni zelených stolů otevřeli sezónu v Týně

Třetí zářijovou sobotu přijelo do ČEZ Sportovní haly v Týně 47 hráčů stolního tenisu ve věku nad 40 let. Hrál se 6. ČEZ Veterán CUP, který v rámci akcí Vltavotýnského Oranžového roku uspořádal SKST Týn, za podpory Jaderné elektrárny Temelín Skupiny ČEZ. Pro turnaj byly opět vypsány čtyři věkové kategorie, a to 40+, 50+, 60+ a 70+. Soutěž ve čtyřhře se hrála bez věkového rozdělení.

Kategorie 40+ (12 hráčů):

Semifinále: Alexa (Bechyně) – Duspiva (Hluboká) 3:0, Kuba (Vodňany)-Trefný (Blatná) 3:0. Finále: Alexa-Kuba 3:0. Soutěž útěchy vyhrál Stoklasa (Sudoměřice)

Kategorie 50+ (13 hráčů):

Semifinále: Nitranský (Prachatice)- Vejda (Týn) 3:1, Lambert (Pojbuky)-Hůska (Černý Dub) 3:0. Finále: Nitranský-Lambert 3:1. Soutěž útěchy vyhrál Němec (Štěpánovice).

Kategorie 60+ (10 hráčů):

Semifinále:Hrabě (Sokol Nusle)-Eberl (Sokol Nusle) 3:0, Pražák (Veselí)- Štětina (zahraničí)3:2. Finále: Hrabě- Pražák 3:1. Soutěž útěchy vyhrál Slepička (Týn).

Kategorie 70+ (9 hráčů):

Semifinále: Prskavec (Pedagog ČB)- Šoukal (Ševětín) 3:0, Novák (Studená)- Lojka (Pedagog ČB) 3:0. Finále: Prskavec -Novák 3:0. Soutěž útěchy vyhrál Mls (Blatná).

Čtyřhra (22 dvojic):

Semifinále: Duspiva, Trefný-Hrabě, Eberl 3:1, Schwarz, Nitranský-Pražák, Lambert 3:0. Finále: Schwarz, Niranský-Duspiva, Trefný 3:1