Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky Vánočního turnaje 2007

3. 1. 2008

Za zelenými stoly opět kraloval Michal Vávra.

Již 31. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenisu v Týně nad Vltavou přilákal na Boží hod vánoční do sportovní haly na osm stolů  třicetdva stolních tenistů.

Celý turnaj proběhl v klidné vánoční pohodě a bez velkých překvapení na úkor favoritů. Suverénním vítězem se stal Michal Vávra, který za celý turnaj prohrál pouhý set. Ve finále byl Vávrovi soupeřem Jaroslav Matějka, kterého porazil 3:1. V deblu vyhráli Michal Vávra a Miroslav Němec před Jiřím a Miroslavem Řežábovými.

Konečné pořadí: 1.M. Vávra (zahraničí), 2. J. Matějka (Pedagog Č.B.), 3. M. Němec (Libín Prachatice), 4. Jiří Řežáb (Mokré Lazce). V kole útěchy se stalo finále domácí záležitostí když Pavel Pučégl zdolal 3:1 na sety Martina Bezpalce.

Ve středu 26.12. obsadili zelené stoly neregistrovaní (16. účastníků ).              Po velkém boji se konečně dočkal vítězství Václav Bečvář, který v dramatickém finále porazil 3:2 loňského vítěze Václava Hornatá, na třetím místě skončil Michal Zatloukal. Útěchu po velkém zklamání z neúčasti ve finálové skupině vyhrál Jan Slepička.

Ve čtvrtek 27.12. se konal turnaj pro děti, kterého se zúčastnilo pouhých         10. hráčů a hráček (5. mladších a 5. starších ). Mezi staršími dětmi vyhrála          Denisa Skaláková  před Lucií Moravcovou, třetí skončil Šimon Lopaur.           V mladší kategorii vyhrála Martina Kratochvílová před Lenkou Závodskou                  a Lukášem Stoklasou.

Sponzoři turnajů: ČEZ jaderná elektrárna Temelín, VAKKOS vzduchotechnika s.r.o., Papírnictví Slepička, Železářství RUFA, EXÚČET Týn nad Vltavou  a ing. Miloš Kačenka Building Č. Budějovice